UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Jak rezerwować

Wyszukanie oferty:  wypełniając odpowiednie pola w naszej wyszukiwarce , możesz znaleźć odpowiednią wycieczkę dla siebie. Zapoznać się szczegółowo z informacjami dotyczącymi wyjazdu.

Rezerwacja:   jeżeli jesteś zainteresowany jaką ofertą należy wypełnić formularz zgłoszeniowy. Następnie nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w celu omówienia szczegółów rezerwacji. Można dokonać również rezerwacji telefonicznie pod numerem 33 30 70 234.

Podpisanie umowy:  po sprawdzeniu dostępności miejsc, zostanie przygotowana odpowiednia umowa wraz warunkami uczestnictwa przez naszego pracownika, którą można podpisać i przesłać mailowo lub dokonać wszystkie formalności bezpośrednio w naszym biurze. Przesłanie podpisanych dokumentów jest równoznaczne zobowiązaniem się do zapłaty za wybraną imprezę turystyczną.

Płatności:  na podany przez nas numer konta należy dokonać zapłaty odpowiedniej kwoty w zależności od terminu rozpoczęcia wycieczki jest to zaliczka lub całość kwoty.

Potwierdzenie rezerwacji:  warunkiem potwierdzenia rezerwacji jest dokonanie odpowiedniej płatności za wyjazd. W momencie potwierdzenia, umowa staje się prawomocna i każda ewentualna zmiana bądź rezygnacja dotycząca powyższej imprezy będzie wiązała się z kosztami wynikającymi z warunków uczestnictwa.

Dokumenty podróży:  dwa dni przed wyjazdem skontaktujemy się z Tobą, wtedy wydamy Ci dokumenty potrzebne do wylotu oraz potwierdzimy godzinę wylotu.

Szukaj