UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
Grecja - Wyspy Jońskie - rajska Odyseja


1 dzień
odprawa bagażowo-biletowa w Polsce, przelot na wyspę Kefalonia. Transfer do hotelu . Czas wolny na odpoczynek, kolacja.
2 dzień
muzeum archeologiczne w Argostoli, wizyta w niewielkiej wytwórni win , jaskinia Melissani. Przeprawa na wyspę Itaka. Objazd wokół wyspy śladami Odyseusza. W programie: wioski Stavros i Kioni, klasztor Katharon, przejazd przez najwyżej położoną i najstarszą miejscowość Anogi. Nocleg na Itace.
3 dzień
przeprawa na wyspę Lefkada, jedną z dwóch greckich wysp greckich połączonych mostem z kontynentem. Objazd po wyspie, w programie: kąpiel morską w Agios Nikitas, postój na kawę w górskiej wiosce Karia. Przejazd do hotelu . wieczorem wspólny spacer po stolicy wyspy.
4 dzień
przejazd do Pargi. Przeprawa na wyspę Paxos, jedną z najmniejszych, ale najpiękniejszych na morzu jońskim. Wspólny spacer po stolicy, czas na plażowanie. Przeprawa na wyspę Korfu.
5 dzień
objazd po wyspie Korfu, najbardziej znanej i najelegantszej reprezentantce archipelagu wysp morza jońskiego. W programie: pałac cesarzowej Austrii Elżbiety w Achillion, Kanoni, Pontikonisi. Powrót do hotelu. Wieczorem dla chętnych zwiedzanie starego miasta Korfu, które oczarowuje swoimi budynkami , placami i wąskimi uliczkami w weneckim stylu*.
6 dzień
Paleokastritsa, jeden z najpiękniejszych zakątków na wyspie Korfu z klasztorem Matki Bożej. Przeprawa do Grecji kontynentalnej. Nocleg w Syvota.
7 dzień
przeprawa na wyspę Kefalonia. Wizyta w urokliwej miejscowości Fiscardo , postój na punkcie widokowym na wioskę Assos oraz nad plażą Myrtos połączony z zachodem słońca. Nocleg na Kefalonii.
8 dzień
transfer na lotnisko na Kefalonii. Wylot do Polski

Jest to przykładowy plan wycieczki objazdowej. Więcej informacji uzyskasz w Biurze Podróży Alladyn Travel

Szukaj